Parduoda 1 miegamasis, Hurghada, Red Sea, Egiptas, Sky El Gandoul Resort, Intercontinental Area

Parduoda - Cod. 37047

  • Tipologija: 1 miegamasis
  • Sritis: 79 m²
  • Kambariu skaicius: 2
  • Valstybe: 1

Erdvūs apartamentai su 1 miegamuoju, saulėtu balkonu su vaizdu į POOL, ramioje vietoje su nuostabiu baseinu ir sodais! Vos 5 minutės pėsčiomis nuo jūros ir puikus paplūdimys vienoje iš gražiausių Van Hurgados rajonų - "Tarpkontinentinės zonos", kuri yra tik po Mamsha. Ramioje, gerai prižiūrimoje vietoje, Europos kaimynystėje, puikiai įrengta paslauga su 24 H paslaugomis ir saugumu. Naujos, visos naujos ir modernios, pritaikytos Europos standartui. Yra įvairių dydžių apartamentai su vaizdu į jūrą arba baseiną.

Pirkimo kaina apima visą buto interjero dizainą su aukštos kokybės šiuolaikinėmis medžiagomis: plytelėmis, durimis, langais, balkonų turėklais, pilnai įrengtais vonios kambariais, sienomis ir lubomis (išskirtiniai baldai). Už maždaug 6000 eurų visas butas gali būti modernus ir aukštos kokybės baldais, įskaitant baldus ir virtuvę su elektros prietaisais. Mes džiaugiamės, kad tarpininkaujame kompetentingiems baldų gamintojams.

'Sky El Gandoul Resort' yra puikus naujas mišinys, tylus ir labai modernus bei aukštos kokybės dizainas. Tarpkontinentinis rajonas įsikūręs pajūryje, vos už 10 minučių nuo Hurgados miesto centro, taip pat oro uoste. Artimiausias didysis "Carrefour" prekybos centras yra už kampo, o didžiausias "Senzo Mall" prekybos centras yra tik 5 minutės. Paplūdimys "Paplūdimys Nr. 9 "yra priešais ir pėsčiomis per 5 minutes. Tai vienas gražiausių Hurgados paplūdimių, labai erdvus, plokščias ir smėlio slenkstis: ideali vieta vaikams ir mėgėjams.
įvairūs
"Sky El Gandoul Resort" siūlo visą parą teikiamą paslaugą, kaip ir viešbutyje. Priimamasis, baseinas ir sodo priežiūra, buto valymas pagal pageidavimą ir pagal pareikalavimą, butas taip pat yra nuomojamas savininkui! Puiki INVESTAVIMO GALIMYBĖ! Europos priežiūra svetainėje.

APSILANKYMAI ĮRAŠYTI PAGAL šis skelbimas

Apsilankymai suskirstyti pagal kilmės šalis

Datų intervalo keitimas

Užklausa apie šią nuosavybę


REALIGRO FREE ADVERT
Norėčiau gauti informacijos atnaujinimus apie panašius pasiūlymus
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
Atšaukti
 
 
2005-2019 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB